Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar su kaçağı tespiti hizmeti veren Kali Tesisat, su kaçağı tespit işlemleri için bilgisayar destekli cihazlar kullanmaktadır. Kullanmış olduğumuz bu cihazlarla su kaçağı tespiti çalışması yaparken kırıp dökme işlemine gerek dahi duymuyoruz. Kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su kaçakları genellikle malzemelerin yeterli kalitede olmamasından ve ustaların tecrübesizliğinden ya da bir anlık dalgınlıktan dolayı yapılan hatalardan meydana gelmektedir. Özellikle içme suyu tesisatlarında boruların ek olan yerlerinde su kaçakları çok sık meydana gelmektedir.

Bağcılar su kaçağı bazen de çevresel etkenlerden dolayı meydana gelir ve gerekli önlem alınmazsa daha büyük zararlara neden olur. Özellikle içme suyu borularında su kaçağı meydana geldiğinde kesintisiz sızmalar meydana gelmektedir.

Bağcılar Su Kaçağını Nasıl Bulurum?

Su Kaçakları temiz su borularında, kalorifer borusunda ve pimaş borusunda meydana gelen sorunlardan biridir.Bu üç tesisat sistemindeki kaçakların belirtileri ise farklıdır. Bu farklılaşma tesisat sistemlerine bağlı olduğundan tesisat sisteminin yapısı ve içinde bulunan suyun durumu ile ilgilidir.

Bağcılar su kaçağını nasıl bulurum? Diye soruyorsanız, kısaca su kaçağının belirtilerini takip ederek bulmanız mümkündür. Fakat bu yapacağınız çalışmalar su kaçaklarının hangi tesisatta olduğunu bulmanıza yardımcı olacaktır. Noktasal olarak tespit yapabilmeniz için bilgisayar destekli cihazlara ihtiyacınız olacaktır.

  • Tavanda kabarmalar varsa temiz su tesisatında su kaçağı olabilir.
  • Önlem alınmadığı zaman meydana gelen kabarmalar duvarda ya da tavanda kire benzer kararmalar oluşturacaktır.
  • Su kaçağı olan yerde su damlamaya başlıyorsa borulardaki su miktarı fazladır.
  • Saydığımız bu belirtileri gözlemlediyseniz, dairenizin ana vanasını kapatarak su kaçağını durdurabilirsiniz.

Bağcılar su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız çalışmalarında profesyonel çözüm yöntemleri uygulamaktadır bunları bilmenizde fayda var.

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti Yapan Firma

Bağcılar bölgesinde su kaçağı bulan çok sayıda firma bulunmaktadır. Fakat firmaların da aralarında farklılıklar bulunmaktadır. Bağcılar su kaçağı tespiti yapan firmamız, diğer firmaların aksine kameralı görüntüleme cihazları kullanmaktadır.

Kameralı görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğundan dolayı birçok firmada bulunmamaktadır. Fakat Bağcılar su kaçağı tespiti yapan firmalar da görüntüleme cihazı bulunmazsa pir su tesisatındaki su kaçaklarını kesinlikle noktasal olarak tespit edemezler.

Bağcılar’da su kaçağı tespiti yapan firma arayışında iseniz Kali Tesisat firmamızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA