Ana Sayfa / Tıkanıklık Açma / Avcılar Tıkanıklık Açma
tikaniklik-acma

Avcılar Tıkanıklık Açma

Avcılar tıkanıklık açma, hizmeti veren firmamız tuvalet tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma gibi tesisat işlemlerinizi kırıp dökmeye gerek duymadan robot cihazlar ve uzman kadrosu ile kısa sürede açmaktadır.

Tesisat yapımında kullanılan kalitesiz malzemelerden kaynaklı ya da tesisat kurulum hatalarından dolayı zamanla tıkanmalar meydana gelmektedir. Ülkemizde yaşanan kentleşmeden kaynaklı olarak binaların alt yapılarında kısmi olarak sorunlar meydana gelmektedir.

Avcılar tıkanıklık açma hizmetini veren firmamız kanalizasyon tıkanıklığı ve su kaçakları sorunlarına da son teknoloji ekipmanlarımız ile uygun fiyat aralıklarında kaliteli ve garantili bir hizmet sunmaktayız.,

Avcılar Tıkanıklık Açma Hizmeti

Robot cihazlar ile kırmadan tıkanıklık açma hizmetini veren firmamız en gelişmiş teknolojik aletler ile tıkalı boruların yerlerini anında tespit etmektedir. Avcılar kırmadan robotla tıkanıklık açma tıkanmış gider açan servistir.

Tıkanıklığa neden olan borular genellikle evinizin içine hiç istemeyeceğiniz kokular oluşturmaya başlar. Tıkanıklığa neden olan bu borulardaki pislikleri elektronik ekipmanlar ile belirleyerek tespit ederiz ve kırma işlemine gerek dahi kalmadan çözüme kavuşturmaktayız.

Gider Sorunları İçin Avcılar Tıkanıklık Açma

Firmamız tıkalı olan giderleri açtıktan sonra en az 1 yıl tıkanmama garantisi vermektedir. Bununla birlikte tıkanmalar farklı nedenlerden de kaynaklı olabilir. Bu nedenle tıkanıklık için belirli bir fiyat vermemiz de doğru olmayacaktır.

Çoğunlukla tıkalı alafranga tuvaletleri kameralı cihazlar yardımı ile tespit ederek açmaktayız. Özel hassas yay sistemleri ile tuvalet tıkanıklıklarını temizlemekteyiz.

Avcılar kırmadan robotla tıkanıklık açma için kullandığımız robot gider içerisinde yer alan menzili 30-40 metreden daha fazladır.

Her türlü tesisat sorunlarınız için alanında uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlarımızdan yararlanarak tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, petek temizliği gibi sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerek tek şey 0542 634 5537/0532 634 5537 numaralarımızdan bizimle iletişime geçmek olmalıdır.

En Çok Okunan

tikaniklik-acma

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

On yılı aşkın bir süredir pis su gideri tıkanıklığı açma konusunda hizmet veren Kali Tesisat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir