Ana Sayfa / Petek Temizliği / Avcılar Petek Temizliği
petek-temizliği

Avcılar Petek Temizliği

Avcılar petek temizleme hizmetini veren firması olarak tesisat içerisinde birikmiş, tortu, balçık ve kir gibi maddeleri kimyasal ilaçlar ile toz haline getirip petek temizliği makinesi ile tesisat borularının içerisinden çıkartıyoruz. Böylelikle az yakmanızı ve çok ısınmanızı sağlamaktayız.

Kali Tesisat firmamız özel olarak Avcılar petek temizleme hizmeti vermektedir. Amacımız hızlı ve kusursuz bir şekilde petek temizliği hizmeti vermektir.

Hangi sorunlardan dolayı bizleri arıyorsunuz?

Evinize ya da iş yerinize kombi servisi geldi tesisatın tıkalı olduğunu belirtti ve petek temizliği yaptırmanız gerektiğini söyledi, Isınamadığınız için internet kullanarak araştıra yaptınız.

Peteklerin alt kısmı soğuk olduğunda, çok yaktığınız halde ısınamıyor ve çok fatura ödediğinizde, peteklerin havası alındığında pis su geliyor ise, bizleri arayabilirsiniz.

Hiç bir neden yokken temizletmek istiyor olduğunuzda da bizleri arayabilirsiniz. Evet illa ki bir problem olmasına gerek yok, her yıl düzenli olarak temizlik yaptıran müşterilerimiz de var ve maalesef ki çoğu kişi sorun kendi başına geldiğinde araştırma yapma gereği duymaktadır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Petek temizliği nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiye bizimle iletişime geçerek sahip olabilirsiniz. Tesisat içerisine dökülen kimyasal ilaç sayesinde pislikler toz haline getirilerek kısa bir süre bekletilir ve ardından petek temizleme makinesi bağlanarak reglaj ayarlaması yapılır. Tesisat ısıtılarak müşteriye teslim edilir.

Yapmış olduğumuz tesisat işlemlerimiz garantilidir, fakat başka nedenlerde dolayı tesisat içerisindeki sorunlar devam edebilir. Mesela kombiden kaynaklı olan gaz basıncı ayarları ve fitreler den oluşan sorunların kontrol edilmesi gereklidir.

Avcılar petek temizliği hizmetini sunan firmamızı 0542 634 5537/0532 631 5537 numaralarımızdan arayarak servis talep edebilirsiniz.

En Çok Okunan

Merkezi Isıtma Sistemi Temizliği

Merkezi Isıtma Sistemi Temizliği

Sitelerde ya da çok katlı binalarda tek merkezden elde edilen ısı sayesinde bütün dairelerin ısınmasını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir