Petek Temizliği - Kali Tesisat

Avcılar Petek Temizliği – Kali Tesisat

Avcılar Petek Temizliği

Avcılar petek temizleme hizmetini veren firması olarak tesisat içerisinde birikmiş, tortu, balçık ve kir gibi maddeleri kimyasal ilaçlar ile toz haline getirip petek temizliği makinesi ile tesisat borularının içerisinden çıkartıyoruz. Böylelikle az yakmanızı ve çok ısınmanızı sağlamaktayız. Petek temizleme ile ilgili bilgi vermeden önce şu yazımızda tesisatçıların ve petek temizleme ustalarının yaptıkları hileleri bulabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Ustalarının Yaptıkları Hileler

Kali Tesisat firmamız özel olarak Avcılar petek temizleme hizmeti vermektedir. Amacımız hızlı ve kusursuz bir şekilde petek temizliği hizmeti vermektir. Bu hizmeti verirken dürüstlüğü ve güvenirliği esas almaktayız. Kali Tesisat yaptığı işlerde %100 iş garantisiyle hareket eder.

Avcılar Petek Temizliği şirketi olarak Kali Tesisat peteklerinizi temizlerken oldukça titiz hareket eder. Her peteği tek tek temizlemek gerekir. Bu yüzden bir tanesi açık bırakılarak bütün petekler kapatılır. Açık bırakılan petek temizlendikten sonra diğer peteğe geçilir. Bu şekilde yapılan işlem petek sayısına göre farklı zamanlarda bitebilir.

Hangi sorunlardan dolayı bizleri arıyorsunuz?

Evinize ya da iş yerinize kombi servisi geldi tesisatın tıkalı olduğunu belirtti ve petek temizliği yaptırmanız gerektiğini söyledi, Isınamadığınız için internet kullanarak araştıra yaptınız.

Peteklerin alt kısmı soğuk olduğunda, çok yaktığınız halde ısınamıyor ve çok fatura ödediğinizde, peteklerin havası alındığında pis su geliyor ise, bizleri arayabilirsiniz.

Hiç bir neden yokken temizletmek istiyor olduğunuzda da bizleri arayabilirsiniz. Evet illa ki bir problem olmasına gerek yok, her yıl düzenli olarak temizlik yaptıran müşterilerimiz de var ve maalesef ki çoğu kişi sorun kendi başına geldiğinde araştırma yapma gereği duymaktadır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Petek temizliği nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiye bizimle iletişime geçerek sahip olabilirsiniz. Tesisat içerisine dökülen kimyasal ilaç sayesinde pislikler toz haline getirilerek kısa bir süre bekletilir ve ardından petek temizleme makinesi bağlanarak reglaj ayarlaması yapılır. Tesisat ısıtılarak müşteriye teslim edilir.

Yapmış olduğumuz tesisat işlemlerimiz garantilidir, fakat başka nedenlerde dolayı tesisat içerisindeki sorunlar devam edebilir. Mesela kombiden kaynaklı olan gaz basıncı ayarları ve fitreler den oluşan sorunların kontrol edilmesi gereklidir.

Avcılar petek temizliği hizmetini sunan firmamızı 0542 634 5537/0532 631 5537 numaralarımızdan arayarak servis talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA