Tıkanıklık Açma - Kali Tesisat

Adalar Tıkanıklık Açma

Tesisat yapımında kalitesiz malzeme kullanımından dolayı ya da tesisatların kullanım hatalarının sonucunda zamanla tıkanmalar meydana gelebilir. Ülkemizde hızlı bir şekilde kentleşme yaşandığından dolayı, bina alt yapılarında kısmi olarak sorunlara neden olmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma gibi hizmetlerin dışında Adalar tıkanıklık açma şubesi olarak kanalizasyon tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı açma konularında son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere uygun fiyat seçenekleri ile en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Adalar Şubemizin Tıkanıklık Açma İçin Sunduğu Hizmetler

Tıkanıklıklar bina içerisinde yoğun bir kokuya neden olduklarından kendilerini hemen belli ederler. Bu tür durumlarda alanında uzman firmalardan yardım almak gerekmektedir.

Tıkanıklığa neden olan borularda oluşan pislikleri kameralı elektronik ekipmanların yardımı ile belirleyip ardından tıkanıklıklar kırılıp dökülmelere gerek kalmadan uzman gider açma ustaları ile çözüme kavuşmaktadır.

Firmamız tarafından açılan giderlere 1 yıla kadar tıkanmama garantisi vermekteyiz.  Banyo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı hizmetinde en sık kullanılan yöntem ise basınçlı su yöntemidir. Lavabo içerisinde biriken saç ve kir gibi maddeler zaman içerisinde giderde birikme yaparak kokuya neden olmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı aynı zamanda giderin basınç dengesizliğinden kaynaklı olmaktadır. Bu tür durumlarda basınç dengesi sorunun çözülmesi için tesisat borularına ekleme yapılmalıdır. Aksi taktirde açılmış olan gider kısa süre sonra tekrar tıkanmaya ve basınç dengesizliğinden kaynaklı olarak pisliği geri tepebilir.

Gider Sorunlarınızı Çözmek İçin Adalar Tıkanıklık Açma

Kali Tesisat firması olarak açmış olduğumuz giderlere kesinlikle en az bir yıl tıkanmama garantisi vermekteyiz. Bunun dışında tıkanıklıklar farklı nedenlerden kaynaklı olduğundan banyo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve kanalizasyon açma için belirli bir fiyat verememekteyiz.

Bunun nedeni ise bazı tıkanıklıkları 10 dakika da açarken bazı tıkanıklıkları açma ise uzun zaman alabilmektedir. Bu tür durumlarda kullanılan malzeme ve işçilik farklılık gösterdiğinden fiyatlarımız da değişmektedir.

Sizlerde tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetlerimizden yararlanmak için 0542 634 5537/0532 631 5537 numaralarımızdan hemen bizleri arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA