Su Kaçağı Tespiti

Adalar Su Tesisatçısı

Adalar su tesisatçısı, su kaçağı konusunda akustik cihaz ile kırıp dökme işlemi olmadan noktasal olarak kaçak bulma ve su kaçağı çözüm hizmeti sunmaktadır. Genellikle eskiyip çürümüş olan boruların çatlaması ile su kaçakları meydana gelmektedir.

Adalar su kaçağı tespiti işlerimizi hassas dinleme cihazları ya da termal kamera destekleri ile maliyetinizi çok arttırmadan hızlı bir şekilde sonuca ulaşmaktayız. Akustik dinleme cihazlarımız ile su kaçağının olduğu yeri gereksiz kırıp dökme işlemi yapmadan su tesisat ustalarımız ve cihazlarımız ile kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Su tesisatçısı, su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, kırıp dökme işlemi olmadan tıkanıklık tespiti, gider temizliği, petek temizliği gibi tesisat hizmetleri veren kaliteli ve güvenilir bir firmayız.

Yapmış olduğumuz tüm çalışmalar firmamız tarafından sertifikalı iş teslimatı adı altında yapıldığından güvence altına alınmaktadır. Kali Tesisat bünyesinde bulunan uzman kadromuz servis ekip personellerimiz, tesisatçı ustalarımız ve kullanmış olduğumuz son teknoloji akustik dinleme cihazlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Adalar Su Tesisatçısı Tıkanıklık Tespiti

Adalar tesisatçısı hizmetini termal görüş kameraları ve akustik ses dinleme cihazlarımız ile birlikte alanında uzman tesisatçı ustalarımız kontrolünde sunmaktayız.

Yapmış olduğumuz çalışmalar doğrultusunda su kaçağı tespitini noktasal olarak bulmaktayız. Su tesisat ustaları yapmış oldukları tadilat işlemleri ile kırıp dökme gibi sorunları da ortadan kaldırıp sizlere daha iyi ve garantili bir hizmet sunmaktadır.

En ufak çevre kirliliği dahi oluşmadan yapmış olduğumuz çalışma sizleri de memnun edecektir. Su tesisatçısı Adalar hizmetimizi en uygun fiyatlar ile sizlere dilediğiniz hizmeti almanız için sunmaktayız.

Yapacağımız çalışmalara ve istediğiniz hizmetlere göre fiyat tarifemiz belirlenmektedir. Tesisatçı Adalar hizmetini almak ve su kaçağı sorunlarınızdan kurtulmak için 0542 634 5537/0532 631 5537 numaralarımızdan bizim ile iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA