Su Kaçağı Tespiti

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Tüm Adalar bölgesinde su kaçağı tespiti hizmeti sağlayan firmamız, en zor su sızıntılarının dahi üstesinden kolaylıkla gelerek kısa süre içerisinde sizleri bu arızalardan kurtarmaktadır.

Su tesisat sistemleri içerisinde bilinen en zor sorunlardan biri olan su kaçaklarını alanında uzman ekibimiz modern cihazlarla kısa sürede tespit etmektedir.

Adalar Su Kaçağı Nasıl Meydana Gelir?

Çoğunlukla eski yapı olan yerlerde ortaya çıkan arızalar, son zamanlarda yapılan inşaatlarda kullanılan kalitesiz malzemeler ve tesisat sistemine verilen yanlış eğimden kaynaklı olarak su kaçakları meydana gelmektedir. Artık son teknoloji cihazlar ile Adalar su kaçağı tespiti fazlası ile kolay bir hal almıştır.

Adalar bölgesinin bütün bölgelerine servis olanağı sunan firmamız geniş ve uzman kadrosu ile aynı gün içerisinde Adalar bölgesine bağlı olan Burgazada, Heybeliada, Kınalıada gibi yerleşkelere de uygun fiyatlara hizmet vermektedir.

Firmamız su kaçağı tespiti yaparken noktasal olarak tespit eden akustik dinleme cihazları kullanmaktadır. Cihaz su sesine karşı duyarlı olarak geliştirildiğinden dolayı en zorlu sorunları dahi kısa sürede çözmektedir.

Adalar İlçesinde ve Diğer Adalar da Servis Olanağı

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Çoğunlukla merak edilen sorulardan biri de noktasal olarak tespit edilen yerde ne tür bir çalışma uyguladığımız olmuştur. Firmamız akustik dinleme cihazı ile Adalar su kaçağı tespiti işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Teknolojik cihaz yardımı ile tespit edilen arızalı olan su boruları uzman su tesisatçısı olan ustalarımız tarafından titiz bir çalışma sonucunda, bir ya da iki seramiğin kırılarak tamir işlemini gerçekleştirdiklerini belirtmek isteriz.

Kali Tesisat firmamızı tercih etmeniz durumunda diğer tesisat ustalarının uygulamış olduğu gelişi güzel kırıp dökme işleminden de kurtulmuş olacaksınız.

Teknolojinin yetersizliğinden kaynaklı olarak kırıp dökme işlemleri olmadan su kaçağının olduğu yer tespit edilemiyordu. Ama teknoloji cihazlar sayesinde su kaçağı ya da tıkanıklık gibi sorunları noktasal olarak tespit etmekteyiz.

Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği gibi sorunlarınızı akustik dinleme cihazları ile çözüme kavuşturan Kali Tesisat firmamızı 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA