Petek Temizliği - Kali Tesisat

Adalar Petek Temizliği

Adalar ve çevresine petek temizliği alanında dürüst ve güvenilir hizmet veren Kali Tesisat sizlere bilgi vermekten mutluluk duyar. Öncelikle peteklerin temizlenmeden önce halk tabiriyle peteklerin havasının alınması gerekir. Bu alma işleminden sonra yine peteklerin alt ve üst taraflarında bir sıcaklık farkı varsa o zaman kurumsal, güvenilir ve kaliteli bir tesisatçı bulmak zorundasınız.

Adalar petek temizleme işi aslında çok titizlikle yapılması gereken bir iştir. Her peteğin ayrı ayrı temizlenmesi gerekir. Bu da şu şekilde olur. Öncelikle petek temizliği yapılacak evin ya da iş yerinin banyosundan ya da kombisinden petek temizleme cihazı bağlanır. Genelllikle evlerde banyodaki havlupan tercih edilir. Buradan sonra bütün peteklerin vanaları ayrı ayrı kapatılır. Sonrasında bir tane peteğin vanası açık bırakılır. Sadece o petek temizlenir. Bütün petekler bu işlem yapılarak petek temizliği tamamlanır. Bu işlem petek sayısına göre ortalama 40-60 dakika sürebilir.

Adalar Petek Temizliği fiyatları aslında makul olması gerekir. Fakat Kali Tesisat olarak biz müşteriyi aldatmayı kendimize ar görürüz. Bu yüzden Adalar uzak bir yer olması açısında fiyatlarımız 150 Türk lirasıdır. Size farklı ya da ucuz fiyatlar veren firmalara aldırmayınız. Çünkü oraya gelmek başlı başına zahmetli bir iştir. Gidip gelmek yol olarak sadece 2 ila 3 saat sürmektedir. Bazıları sitelerine müşteri çekmek amaçlı fiyatları 75 tl ya da 100 tl gibi göstermektedir. Fakat sizin evinize gelince sizden daha çok fiyat isteyeceklerdir. Bu gibi şirketleri sizlere bildirmek Kali Tesisat olarak boynumuzun borcudur.

Genellikle tesisat temizleme ve petek yıkama olarak bilinen kalorifer tesisat temizliği cihaz ve kimyasal ilaçlar ile petekler yerlerinden sökülmeden yapılmaktadır.

Adalar petek temizliği hizmeti veren firmalar bu alanda uzmanlık gerektiren bütün ekipmanlara sahip olduklarından pratik uygulamalar ile kırmadan tesisat arızalarımızı sonlandır maktadırlar.

Adalar petek temizliği yapan firmalar ile sıklıkla karşılaşmanız olası bir durum olduğundan işini hakkı ile yapan firma sayısı hakkında ne demek lazım açıkçası bende bilemedim.

Bu nedenle petek temizliği servisini Kali tesisat firması olarak gönül rahatlığı ile günün her saati sizlere sunmaktayız.

Kış aylarında evinizin komşularınızın evi gibi neden ısınmadığını düşünüyorsunuz, üstelik aynı şekilde kombinizi yaktığınız halde petekleriniz ısınmıyor ise kombi ve petek temizliği işlemi yaptırmanızın zamanının geldiğini bilmenizi isteriz.

Adalar Petek Temizliği Cihaz ve Kimyasallarla Yapılır

Adalar petek temizliği özel kimyasal ve cihaz ile oldukça profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Sunmuş olduğumuz bu hizmet ile bir çok firmanın aksine yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile birlikte kaliteli çözümler sunmaktayız.

Günün her saati bütün kombi, kalorifer tesisatı ve petek temizliği için elimizden gelenin fazlasını yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Adalar petek temizliği ile birlikte tam verim alabilmeniz adına kombi bakımını da yapmaktayız. Kombi bakımının yaptırılmasının nedeni ise kombi içerisinde biriken tozların kombi performansını düşürmektedir.

Bu nedenle kombi içinde biriken toz temizlenir ve böylece kombi performansı arttırılır. Petek temizliği servisine yaptırıldı taktirde sizinle aynı şartlara sahip komşunuzdan daha az fatura geldiğini görecek ve tasarruf edeceksiniz.

Adalar Petek Temizliği Fiyatları

Adalar petek temizliği hizmeti ile kış aylarında hem tasarruf etmiş olacaksınız hem de rahat bir ısınma sağlayacaksınız.

Kali tesisat firması kalite ve güvenilirlik konusunda müşteri memnuniyetini esas aldığından özel kimyasallar ve cihazlar ile petek temizliği işlemini gerçekleştirmektedir.

Adalar petek temizliği fiyatları ve hizmetimiz ile ilgili bilgiye 0542 634 5537/0532 631 5537 numaralarımızdan bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA